עד היום הייתם לבד, מעכשיו אנחנו ביחד!​

אנחנו המון – בארץ פועלים מעל ל-100,000 בעלי הסמכה בתחום הכושר והספורט, המהווים קהילה משמעותית בעלת כח קנייה ויכולת השפעה הזקוקה להתייחסות ספציפית ולמעטפת תמיכה, צורך שעד כה לא קיבל מענה. עד להקמת טריינרס, לא היה אף גוף או בית עסק בישראל שמטרתו היתה לבנות קהילה פעילה למאמני הכושר בארץ ולספק אמצעים למאמנים להתפתח ולשגשג מקצועית וכלכלית. טריינרס מאגדת ומעניקה מעטפת צרכנית, מקצועית ועסקית לכל סוגי המאמנים, עצמאים או שכירים, בכל ענפי הספורט. 

יחד זה כח – אנחנו יודעים כמה חשוב לכם לנצח, לפרוץ קדימה להישגים חדשים ולמקסם את הפוטנציאל שלכם. לכן בנינו מועדון התומך במאמני הכושר והספורט שפתוח לכל בעלי ההסמכה בתחום, בין אם הם פעילים ובין אם לאו. 

מה מקבלים? – הכח שלנו כקבוצה משיג עבורכם הטבות והנחות. נבחרת של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בכל התחומים תעניק לכם ייעוץ ראשוני חינמי וליווי עסקי המשכי בהנחה, כך שכל מאמן בכל תחום ספורטיבי יוכל להגיע לטופ ולהשיג את התוצאות שתמיד חלמתם עליהן.

ומה עוד? – אנחנו כל כך שם בשבילכם, שאנחנו גם תורמים 10% מן הרווחים שהצטברו מדי שנה במועדון לעמותת מאמני הכושר והספורט בישראל, כדי שגם היא תוכל לסייע לכם. 

יחד נתפתח מקצועית ועסקית, נחזק ונקדם את מעמד המקצוע, כדי שכולנו נוכל להרגיש מדי יום כמה נפלא זה להיות מאמני כושר.