עד היום הייתם לבד, מעכשיו אנחנו ביחד!​

אנחנו המון – בארץ פועלים מעל ל-100,000 בעלי הסמכה בתחום הכושר והספורט, המהווים קהילה משמעותית בעלת כח קנייה ויכולת השפעה הזקוקה להתייחסות ספציפית ולמעטפת תמיכה, צורך שעד כה לא קיבל מענה. טריינרס כמה מתוך צורך זה ועד להקמת טריינרס, לא היה אף גוף או בית עסק בישראל שמטרתו היתה לבנות קהילה פעילה לכל מאמני הכושר והספורט בארץ ולספק אמצעים למאמנים להתפתח ולשגשג מקצועית וכלכלית. טריינרס מאגדת ומעניקה מעטפת צרכנית, מקצועית ועסקית לכל סוגי המאמנים, עצמאים או שכירים, בכל ענפי הספורט. 

יחד זה כח – טריינרס יודעת כמה חשוב לכם לנצח, לפרוץ קדימה להישגים חדשים ולמקסם את הפוטנציאל שלכם. לכן בנינו מועדון התומך במאמני הכושר והספורט שפתוח לכל בעלי ההסמכה בתחום, בין אם הם פעילים ובין אם לאו. 

מה מקבלים? – טריינרס שמה דגש על קהילתיות, מעצימה את הכח שלנו כקבוצה ומשיגה עבורכם הטבות והנחות בעשרות בתי עסק מתחומים שונים כמו אופנה ציוד כושר ביטוח, תוספי תזונה, שיווק ועוד. טריינרס הרכיבה את ההטבות לפי הצרכים של המאמנים מה שיחסכו לכם אלפי שקלים בשנה. מעבר לזה טריינרס ריכזה עבורכם נבחרת של אנשי מקצוע מן השורה הראשונה שתלווה אתכם ותעניק לכם ידע פרקטי בכל מה שקשור לעסק שלכם הם יעניקו לכם ייעוץ ראשוני חינמי וליווי עסקי המשכי בהנחה ובמחירים בלעדיים לחברי קהילת טריינרס, כך מאמן בכל תחום ספורטיבי יוכל להגיע לטופ ולהשיג את התוצאות שתמיד חלמתם עליהן. יחד נתפתח מקצועית ועסקית, נחזק ונקדם את מעמד המקצוע, כדי שכולנו נוכל להרגיש מדי יום כמה נפלא זה להיות מאמני כושר.

זאת רק ההתחלה, טריינרס מתכננת לכם עוד המון הפתעות בהמשך, אז תחזיקו ותשארו ערניים כי אנחנו יוצאים לדרך !