שאלות תשובות

טריינרס הוא מועדון שנועד לתת מענה עסקי ומקצועי לקהילת מאמני הכושר והספורט בישראל. המועדון מציע ליווי עסקי שכולל את כל מה שאנשי מקצוע בתחום צריכים כדי להתקדם ולהצליח, וכן שלל הטבות באמצעות כרטיס החבר שלנו. 

החברות במועדון מתאימה לכל מאמן מוסמך בתחום הכושר והספורט בישראל. כל מאמן יכול להרוויח מההטבות שמעניק הכוח הקבוצתי של הקהילה ומהליווי המקצועי של המועדון. 

לא. התנאי היחיד להצטרפות למועדון הוא תעודת הסמכה רשמית בתחום אימון הכושר והספורט. כך שגם אם אתם לא מאמנים פעילים כיום, תוכלו ליהנות מהיתרונות של החברות במועדון. 

כחברים במועדון, תוכלו לקבל מגוון רחב של הטבות בלעדיות וכן ייעוץ מקצועי שיקפיץ אתכם קדימה. החברות כוללת כרטיס מיוחד ובלעדי, שמעניק הנחות במגוון חנויות ורשתות ספורט ברחבי הארץ.  

כרטיס החבר מעניק לכם שורה ארוכה של הנחות והטבות לצורך רכישת ביגוד ספורט, ציוד מקצועי ועוד. ההנחות ניתנות במעמד הרכישה במבחר רחב של רשתות שיש להן הסכם עם מועדון טריינרס. 

בהחלט. ניתן לקבל קוד קופון דיגיטלי בעמוד ההטבות באתר טריינרס, ולממש אותו בקניות ברשתות שונות. 

בטריינרס ניתן לקבל ייעוץ וליווי עסקי שמעניקים מעטפת מלאה לכל מה שמאמן בתחום הכושר צריך כדי להתקדם ולהתפתח מבחינה עסקית ומקצועית. הייעוץ הראשוני ניתן בחינם, וליווי מתמשך ניתן בהנחה לחברי המועדון. 

הצוות של טריינרס כולל אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. תוכלו לקבל ליווי מעורכי דין, רואי חשבון, אנשי שיווק, אנשי מכירות, יועצים עסקיים, יועצי תזונה, קואוצ'רים, יועצים לבניית מכוני כושר, יועצים פיננסיים, יועצי פרסום ועוד. 

הליווי העסקי מתאים לעצמאים ולשכירים כאחד. כל מאמן יכול ליהנות משדרוג במעמדו המקצועי כתוצאה מקבלת הייעוץ והליווי של אנשי הצוות של טריינרס. 

מצוין. החברות בטריינס עולה בסך הכל כ-240 ש"ח לשנת חברות. 

בהחלט. מועדון טריינרס תורם בכל שנה מהרווחים לטובת עמותת מאמני הכושר והספורט בישראל. כך שחברות במועדון מהווה גם תרומה לקהילה.